Edukacine programa akvaūkyje

Kviečiame Jus ir Jūsų draugus apsilankyti mūsų akvaūkyje prie Vilniaus. Siūlome Jums gardžią pažintinę ekskursiją ir šviežios žuvies – ungurinio šamo (lot. Claries hariepinus) – degustaciją.

Žinoma, ungurinio šamo galima įsigyti  parduotuvėje arba paskanauti restorane. Vis dėlto daug įdomiau būtų apsilankyti mūsų žuvies ūkyje ir patiems paragauti šviežios žuvies.

Ekskursijos metu sužinosite daug įdomių faktų apie šią unikalią žuvį bei susipažinsite su ungurinio šamo ir augalų auginimo akvaponikos būdu ypatumais. Taip pat galėsite pamaitinti auginamą žuvį – tai ypač maloni ir įdomi pramoga vaikams. Specialiai vaikams yra sukurta mailiaus auginimo mini sistema. Jūs nustebsite atradę specialią technologiją, kurioje glaudžiai tarpusavyje susijęs žuvų ir augalų auginimas. Mūsų virtuvėje galėsite dalyvauti ungurinio šamo paruošimo procese ir sužinoti apie šios žuvies patiekalų įvairovę. Degustacijos metu Jūs galėsite paragauti grilyje paruošto marinuoto ungurinio šamo, šamo drebučiuose ir/ar naudingos greito paruošimo žuvies. Visus išvardintus patiekalus galima užsakyti ir įsigyti.

Apsilankę pas mus galėsite maloniai praleisti laiką su šeima, draugais ar kolegomis. Kviečiame bendradarbiauti lopšelius – darželius, mokyklas ir gimnazijas, siųsti mums užklausas dėl grupinių (ne mažiau 10 žmonių) lankymo. Norėdami susitarti dėl ekskursijos ir degustacijos skambinkite telefonu +370 685 71762 arba siųskite užklausas elektroniniu paštu: info@akvapona.lt

Mes džiauginės galėdami pasiūlyti Jums unikalios produkcijos, įdomų laisvalaikį ir svetingą atmosferą puikiai nuotaikai.

Atvykite, pasmalsaukite, paragaukite ir pailsėkite!