Šviežia žuvis, kurios skonis patiks net ir vaikams


Niekam ne paslaptis, jog vaikai dažnai būna itin išrankūs maistui. Ką jau kalbėti apie žuvį, kuri tėvams dažnai tampa tikru iššūkiu. Šviežios žuvies naudingos  maistinės savybės, turėtų būti neatsiejama mažųjų valgytojų raciono dalis, tačiau, kaip įtikinti vaikus ir pakeisti jų požiūrį į žuvį?


Pirmas dalykas, kuris dažniausiai nepatinka vaikams- specifinis žuvies kvapas ar skonis. Tai atbaido mažuosius, vos įžengus į virtuvę, o ką jau kalbėti apie bandymus juos pasodinti prie pietų ar vakarienės stalo. Norėdami, kad mūsų produkcija būtų naudinga visai jūsų šeimai, mes turime išeitį. Mes siūlome paragauti mūsų žuvies, kuri, pasak, mūsų pačių klientų atsiliepimų savo kvapu bei skoniu visiškai nepanaši į kitas žuvis. Taigi, tai puikus pasirinkimas, jei norite, kad jūsų vaikas gautų naudingų medžiagų, o valgymas jam būtų malonumas. Paragaukite mūsų ruošiamo ungurinio šamo – ir jums nereikės praleisti valandų valandas, stengiantis įtikinti vaikus pavalgyti.

Kokia gi viso to paslaptis? Ir kuo gi kvepia mūsų ruošiama žuvis? Ruošdami žuvį mes naudojame visiškai kitoki paruošimo būdą, kuris ir suteikia unguriniui šamui kitokį skonį, bei padeda išvengti specifinio žuvies kvapo. Prieš svaigindami gyvą žuvį, mes tris paras ją palaikome švariame vandenyje. Tokiu būdu žuvies mėsoje nebelieka, nemalonų kvapą skleidžiančių medžiagų. Naudodami šį, bei kitus būdus žuvies paruošimui, mes pasirūpiname puikiu jos skoniu, kuris pateisina mūsų klientų poreikius bei lūkesčius. Mes rūpinamės, kad mūsų paruoštas produktas patiktų ne tik suaugusiems, bet ir visai šeimai. Įsitikinkite, kad žuvis, gali tapti mėgstamu maistu, net ir jūsų mažiesiems.

Žuvis be kaulų

Kitas svarbus dalykas, kuris dažnai mažuosius valgytojus baugina ir atbaido nuo žuvies- kaulai. Mažieji nenori, bijo valgyti žuvį, o tėvai gaišta savo laiką, kantriai išiminėdami iš žuvies net smulkiausias ašakas, kad vaikai nesibaimindami galėtų ją valgyti. Apie tai mes irgi pagalvojome ir pasirūpinome, kad mūsų žuvis būtų ne tik šviežia ir skani, bet ir jos valgymas nekeltų rūpesčių, o juo labiau baimių. Šią ypatybę lemia tiek pati žuvies struktūra, tiek mūsų paruošimo specifika.

Dėl ypatingos anatomijos šamai turi tik pagrindinius kaulus. Nuo jų atskirtoje mėsoje, nelieka jokių kaulelių. Teisingai paruoštoje filė, nerasite net smulkiausios ašakos. Tad galėsite nesibaimindami ungurinį šamą valgyti tiek jūs patys, tiek jūsų vaikai. Taigi, kai jūsų vaikai nesutiks valgyti žuvies, baimindamiesi ašakų, galėsite drąsiai jiems pasakyti, jog tai žuvis be kaulų.

Maistas negali būti kančia, maistas turi būti malonumas. Šiandien mes girdime daugybę stereotipų apie sveiką mitybą, gyvenimo būdą ir t.t. Sveikos mitybos įpročius pakeisti niekada nėra vėlu, tačiau geriausia juos  pratinti nuo mažens. Vienas iš sveikos mitybos stereotipų, jog sveikas maistas nėra skanus. Bei tai netiesa, viskas priklauso nuo jo paruošimo. Yra daugybė žuvies paruošimo receptų, kurie privers pakeisti požiūrį į žuvį, net tik suaugusius ir pačius mažiausius, bei išrankiausius valgytojus. Jūs galite pasirinkti žuvies paruošimo būdą, pagal skonį, atsižvelgdami į savo poreikius, mėgstamus ingridientus bei kita. Nepamirškite improvizuoti- susikurkite tai, kas labiausiai tiks jūsų stalui. Tai dar viena gudrybė, kuri padės paversti žuvį patrauklesniu patiekalu. Galite kepti žuvį orkaitėje, paskrudinti grilyje, troškinti ir t.t. patys atrasite tai, apie ką amkščiau net nebūtumėte pagalvoję. Atradę naujus gaminimo būdus, atrasite ir kitą žuvies skonį.

Tačiau, nereikia galvoti vien tik apie skonį. Žinoma, tai svarbu, bet ne dėlto, mes taip stengiamės, jog mūsų mažieji valgytų šį produktą. Žuvis, bei mūsų siūlomas ungurinis šamas pasižymi ypatingai gausiomis bei naudingomis maistinėmis savybėmis. Jame esantys baltymai, neatsiejamas mūsų sveikatos šaltinis. Šviežia šamo mėsa pripažinta mitybos specialistų, todėl jos poreikis vaikų oraganizmui, ne tėvų išsisgalvojimai. Žuvyje esančios maistinės, mineralinės medžiagos yra tikrai puikus pasirinkimas- jūsų sveikai, subalansuotai mitybai.

Šioje žuvyje mažaia kalorijų, tad ji neapsunkins organizmo, taip pat joje gausu naudingų medžiagų, tokių, kaip fosforas, kalcis, vitaminas A, E, aminorūgščių. Minkšta, švelni, maistinga šamo mėsa yra puikus omega 3 riebalų rūgščių šaltinis. Taigi, lengvai virškinama, maistinga, naudinga ir patogi valgyti, ungurinio šamo žuvies mėsa – puikus pasirinkimas jūsų visai šeimai. Pasirinkę gerą receptą jūs paruošite ypatingą patiekalą, kuris sukvies prie stalo visus- nuo didžiausios iki mažiausio. Ir jums nereikės jaudintis, jog vaikus vėl teks ilgai kalbinti paragauti žuvies. Šviežia, skani žuvis, be ašakų – nepaliks abejingų ir ilgainiui taps jūsų šeimos tradicija.

Taigi, pratinkite savo mažuosius prie sveikos mitybos ypatumų, bei įpročių. Parinkite jiems naudingus produktus, kurie reikalingi augančiam organizmui. Įrodykite, kad sveikas maistas irgi gali būti skanus, nes viskas priklauso nuo jo paruošimo būdo. Šviežia žuvis– ne tik viena svarbiausių sveikos mitybos piramidės dalis, bet ir jūsų stalo asortimento dalis. Eksperimentuokite su receptais, ingridientais, skirtinagis paruošimo būdais ir pamatysite, kad greitai tai taps jūsų bei jūsų mažųjų vienu mėgstamiausių meniu patiekalu.

akvapona logotipas žuvis

Šviežia žuvis į Jūsų namus

Nuo 2,00 €
  • Jūsų patogumui galime atvykti į namus, biurą ar organizaciją. Suburkite šeimą, kaimynus ar kolegų, bendradarbių grupę ir mes atvyksime sutartu laiku.